Záhorie .

 • Hotel San***

  Hotel SAN*** ponúka komfortné ubytovanie v 23 izbách, ktoré sa skladajú z 12 apartmánov, 5 jednolôžkových a 6 dvojlôžkových izieb. K dispozícii je TV so satelitnými programami a bezplatným Wi-Fi pripojením v každej izbe. Hoteloví hostia majú k dispozícii bezplatné parkovanie v areáli hotela.

  Adresa: Bernolákova 12, Holíč ,Záhorie Možnosť stravovania: plná penzia
  Cena od: 15€€ Wi-Fi Možnosť ubytovania so zvieraťom Wellness

 • ŠKOLSKÝ INTERNÁT

  SOŠ Senica poskytuje v školskom internáte aj ubytovacie služby pre podnikateľskú činnosť. Ubytovacie zariadenie je prístupné z verejnej komunikácie a má k dispozícii vlastné parkovisko.

  Adresa: Štúrova 141/32, Senica ,Záhorie Možnosť stravovania: bez stravy
  Cena od: 8,70€

 • Poľovnícka reštaurácia

  Naša poľovnícka reštaurácia sa nachádza v malebnom mestečku Gbely v okrese Skalica, približne 70 km od Bratislavy. Ponúkame ubytovanie v dvoch dvojlôžkových izbách. Izby sú štýlovo zariadené majú vlastné sociálne zariadenie a klimatizáciu.

  Adresa: Štefánikova 489, Gbely ,Záhorie Možnosť stravovania: plná penzia
  Cena od: 23€ Wi-Fi


 • Fine Apartments

  K dobrému jedlu vám ponúkame pestrý výber slovenských i zahraničných vín. Tento gastronomický zážitok si môžte vychutnať v prostredí s atmosférou pohody a kľudu, doplneného príjemnou obsluhou. Súčasťou našej ponuky je aj možnosť ubytovania v štyroch moderne zariadených apartmánov a služby cateringu.

  Adresa: Generála M. R. Štefánika 1429, Malacky ,Záhorie Možnosť stravovania: raňajky
  Cena od: 45€ Wi-Fi


 • Penzión Sandorf

  Srdečne Vás pozývame do našich skvelých pivných kúpeľov! Máte možnosť kúpať sa v pive a s pivom Sandorf a príjemne si oddýchnuť! Máte možnosť potešiť svojich blízkych zakúpením darčekových balíčkov podľa vlastných želaní! Pivný kúpeľ • Rašelinový kúpeľ • Kúpeľ s morskou soľou

  Adresa: Prievaly 79, Prievaly ,Záhorie Možnosť stravovania: plná penzia
  Cena od: 35€ Wi-Fi Wellness

 • Vinohradnícky dom "U STUDÁNKY" - Vinárstvo a penzión

  Vážení priatelia dobrého vína, dovoľte, aby sme Vám s radosťou predstavili náš Vinohradnícky dom "U studánky", situovaný uprostred malebnej krajiny skalických vinohradov a slávnostne otvorený v októbri 2006.

  Adresa: Propaste 5659, Skalica ,Záhorie Možnosť stravovania: raňajky
  Cena od: 14€

 • Penzión a reštaurácia LUNA

  Ponúkame ubytovanie a zároveň mnoho druhov jedál a denného menu. Samozrejmosťou je u nás aj možnosť pripojenia na internet cez WiFi.

  Adresa: Kollárova 891/15, Kopčany ,Záhorie Možnosť stravovania: plná penzia
  Cena od: 8 - 12€ Wi-Fi

 • Penzión Golf Maxim

  Využite jedinečných priestorov Penziónu Golf Maxim, ktorý sa nachádza vo vinohradníckej oblasti s nezameniteľným vyhľadom na golfové ihrisko v Skalici..

  Adresa: Psíky 5673, Skalica ,Záhorie Možnosť stravovania: plná penzia
  Cena od: 39€€ Wi-Fi

 • Wellness Hotel Spark***

  Wellness Hotel Spark *** je novootvorený štýlový hotel v rekreačnej oblasti Vampíl, ktorý ponúka svojim hosťom nadštandardné služby na vysokej úrovni trojhviezdičkového hotela.

  Adresa: Plavecký Štvrtok 901, Plavecký Štvrtok ,Záhorie Možnosť stravovania: raňajky
  Cena od: 75€ Wi-Fi Wellness

 • Skalická koliba

  Možnosť ubytovania pri akciách a posedeniach. V príjemnom prostredí hôr ponúkame široký sortiment domácich a zahraničných odrodových vín. Chutné špeciality z diviny , no nechýbajú ani špeciality zo slovenskej kuchyne, vrátane pravých bryndzových halušiek.

  Adresa: Zápotočná 5, Skalica ,Záhorie Možnosť stravovania: plná penzia
  Cena od: 20€ Wi-Fi Možnosť ubytovania so zvieraťom

 • Hotel Sv.Michal

  Ubytovanie v Hoteli Sv. Michal. Návštevníkom je k dispozícií 14 izieb s celkovou kapacitou 32 lôžok. Všetky izby sú klimatizované.

  Adresa: Potočná 260/40, Skalica ,Záhorie Možnosť stravovania: raňajky
  Cena od: 49€ Wi-Fi Wellness

 • Hotel Tatran

  Profesionálny prístup a bohaté skúsenosti v odbore hotelierstva nám umožňujú ponúkať Vám len tie najlepšie a najkvalitnejšie služby. Samozrejmosťou izieb je vlastné sociálne zariadenie, TV, pripojenie na WiFi. V prípade akýchkoľvek otázok sme Vám denne k dispozícii či už na e-mailovej adrese alebo prostredníctvom kontaktu cez telefón.

  Adresa: Námestie slobody 98, Skalica ,Záhorie Možnosť stravovania: plná penzia
  Cena od: 20€ Wi-Fi Možnosť ubytovania so zvieraťom