Hotel Tatran.

Cena od: 20€

kde nás nájdete?

Kontakt

Tel.: 034/664 4491
Email: recepcia@hoteltatran.sk
www: http://www.hoteltatran.sk/
GPS: 48,8469839 17,22791899999993

Adresa

Námestie slobody 98
Skalica, 909 01

Možnosť ubytovania so zvieraťom Wi-Fi

Možnosť stravovania: plná penzia

O nás

Vitajte na stránkach hotela Tatran * Skalica

Príjmite prosím pozvanie do príjemných a útulných priestorov nášho Hotela Tatran. Veríme, že sme vďaka skúsenostiam, výbave hotela a ochotnému personálu schopní uspokojiť aj tú náročnejšiu klientelu. Štandardne vybavené izby ponúkame za priaznivú cenu. Samozrejmosťou je čistota a každodenné upratovanie. Príjemný personál na recepcii rád odpovie na všetky Vaše prípadné otázky.

Hotel Tatran je rodinný podnik. Sídli v centre starobylého mesta Skalica s výhľadom na novo-zrekonštruované námestie, s možnosťou bezplatného parkovania priamo pred ním. Parkovanie je zabezpečené kamerovým systémom. Na prízemí sa nachádza Tatra banka, recepciu nájdete na prvom poschodí. Súčasťou hotela je klimatizovaná jedáleň asi pre 80 hostí a kaviareň, malá sála pre 40-50 osôb a salónik pre 16 osôb.


Viac tu: http://hoteltatran.webnode.sk/

 

Profesionálny prístup a bohaté skúsenosti v odbore hotelierstva nám umožňujú ponúkať Vám len tie najlepšie a najkvalitnejšie služby. Samozrejmosťou izieb je vlastné sociálne zariadenie, TV, pripojenie na WiFi. V prípade akýchkoľvek otázok sme Vám denne k dispozícii či už na e-mailovej adrese alebo prostredníctvom kontaktu cez telefón.

 

Zľavy a iné ponuky

Vzhľadom k záujmu o ubytovanie v našom hoteli, odporúčame využiť rezerváciu izieb s dostatočným predstihom. Svoje miesto tak budete mať u nás isté. Náš personál Vám ochotne oznámi aktuálne platné ceny a taktiež Vám pomôže s rezerváciou tak, aby spĺňala Vaše požiadavky!

 

Izby

Dovolenka aj jednodňové ubytovanie bude pre Vás príjemným zážitkom. Ten umožní hlavne kvalitné a útulné vybavenie, ktoré je v každej našej izbe samozrejmosťou.

 

Cenník

Kompletný cenník nájdete na:

http://hoteltatran.webnode.sk/sluzby/izby/

Kontaktný formulár