Vinohradnícky dom "U STUDÁNKY" - Vinárstvo a penzión.

Cena od: 14€

kde nás nájdete?

Kontakt

Tel.: +421 903 980 413
Email: ustudanky@ustudanky.sk
www: http://www.ustudanky.sk
GPS: 48,822576 17,221023

Adresa

Propaste 5659
Skalica, 909 01

Kapacita: 12
Ubytovacia kapacita: 12
Možnosť stravovania: raňajky

O nás

ážení priatelia dobrého vína, dovoľte, aby sme Vám s radosťou predstavili náš Vinohradnícky dom "U studánky", situovaný uprostred malebnej krajiny skalických vinohradov a slávnostne otvorený v októbri 2006.

 

Nachádza sa v ňom pôvodná, 150 ročná klenbená vínna pivnica zaváňajúca notným kusom histórie, nepatrne upravená do dnešnej podoby na účely degustácie vína aj pre väčšie skupiny. V príjemnom prostredí vinárne, zariadenej v rustikálnom štýle, je pre našich hostí 45 miest na sedenie.
V letnom období návštevníkov isto poteší priľahlá terasa, ktorá slúži na príjemné posedenie pri dobrom vínku.

 

Štýlovo upravené priestory interiéru sú vhodné na rozličné spoločenské podujatia ako svadobné hostiny, súkromné rodinné či firemné oslavy. Pre našich hostí máme k dispozícii i možnosť ubytovania. Okolie Vinohradníckeho domu je vhodné na nekonečne dlhé prechádzky tamojšou prírodou nielen pre milovníkov prírody ale aj rodiny s detmi.

 

V ponuke sa nachádza bohatý výber vín z vlastnej produkcie s chuťou a vôňou tých najkvalitnejších plodov našich viníc obrábaných s úctou a láskou, čím sa stáva naše víno unikátne presne ako kraj, v ktorom sa zrodilo.

 

Jemná chuť správne vychladeného a jedinečne servírovaného nápoja, príjemné prostredie historickej vinice - táto zmes ingrediencií sa zakorení vo vašej mysli na veľmi dlhú dobu. Príďte si vychutnať kráľovský nápoj, v ktorom je ukrytá pravda.

 

Budeme radi, ak k nám zavítate nielen raz, ale stanete sa našim stálym hosťom. Veď naším heslom je myšlienka "Víno nieje tovar, víno je priateľstvo..."

 

Vážení hostia, v prípade Vašich ďalších otázok, resp. rezervácie sme Vám radi kedykoľvek k dispozícii.

 

Ponuka ubytovacích služieb

1. Ubytovanie a prenájom rezidenčných apartmánov pri golfe v polyfunkčnom dome OIL JPM.

 

 

Päť vkusne zariadených rôzne veľkých apartmánov s výhľadom na golfové ihrisko je možné prenajať krátkodobo aj dlohodobo za prijateľnú cenu. Komfortne zariadené apartmány sú vybavené kuchyňou s chladničkou a príslušenstvom, LED TV aj so satelitným prijmom, WiFi pripojením, klimatizáciou,

 

 

samostatnou priestrannou kúpeľňou so sprchovým kútom alebo vaňou a WC, vybavenie kúpeľne (uteráky, fén, šampón, sprchový gél). Apartmány sa nachádzajú zo zadnej strany ihriska, v komplexe ČS OIL JPM. Výhodou je možnosť bezplatného parkovania. Vlastné stravovanie, možnosť raňajok v Snack-u na prízemí.

Cenník Rezervácia Mapa
 

 

2. Ubytovanie vo Vinohradníckom dome "U STUDÁNKY", len so spoločenskou akciou.

 

 

Priestory nášho Vinohradníckeho domu ponúkajú svojim návštevníkom i ubytovanie s kapacitou pre 12 osôb v dvoch luxusných apartmánoch, pričom v každom z nich sa nachádzajú dve samostatné izby a sociálne zariadenie.

 


 

Samozrejmosťou je plné vybavenie kúpeľne (uteráky, fén, šampón, sprchový gél). Útulné, nadštandardne zariadené izby s TV a DVD,WiFi pripojenie, ponúkajú dostatočné súkromie a krásny pohľad z okien na panorámu mesta a scenérie okolitých vinohradov.

 

Dom sa nachádza priamo pri golfovom ihrisku čo ocenia nielen milovníci golfu. V príjemných letných mesiacoch návštevníkov očaria bohaté možnosti výletov a pobytu v okolitej prírode. Lákadlom je isto historické centrum mesta Skalica s početnými pamiatkami, Squash centrum, Baťov kanál, skalické rybníky s predajom vynikajúcich rybích špecialít, či Zlatnícka dolina, tzv. Skalické hory s rekonštruovaným kúpaliskom, tenisovými kurtami a neobmedzenými možnosťami turistiky pre tých viacej aktívnych.
Ubytovanie vo Vinohradníckom dome ponúkame len so spoločenskou akciou.

Stravovanie

Možnosť stravovania s raňajkami.

Cenník

Aktuálny cenník nájdete na: http://www.ustudanky.sk/ubytoil.pdf

Kontaktný formulár